اگر می‌خواهید تیپ خاص و شیکی داشته باشید باید به تمام جزئیات دقت کنید. یکی از این جزئیات، تمیز و شیک بودن ناخن است.

این روزه­ها داشتن

با فرارسیدن فصل بهار فقط شاهد تغییر آب هوا نیستم بلکه استایلهای متفاوتتری توجه‌مان را جلب می‌کند. یکی از این تغییرات سبک طراحی ناخنهاست. در بهار طراحی ناخنها بسیار متنوع‌تر و رنگارنگ‌تر است و دست دیزاینرهای ناخن بسیار بازتر می‌شود برای هنرنمایی. با فصل بهار خانمها سعی می‌کنند به تقلید از بهار ناخنهایشان را گل گلی و رنگی کنند که بسیار زیباست و به نوعی بازی با رنگهاست، می‌توانند طبق رنگ لباسشان طراحی و رنگ لاک خود را تغییر دهند.

سایت سالن زیبایی شیرینا در این مقاله پیشنهادهای قابل توجه ای برای شما عزیزان دارد.

یکی از دغدغه‌های مهم انسان از دیرباز علاقه به ظاهری زیبا و جوان و دستیابی به راههای  مختلف روش‌های جوانسازی و جوان شدن است علت اصلی مراجعه بیماران به متخصصین پوست اغلب تجویز داروهایی برای بهبود وضعیت پوستشان است بشر از دیرباز برای داشتن پوستی جوان‌تر و چین وچروک‌های کمتر دست به تلاشهای زیادی زده مانند کیمیاگرانی که به دنبال اکسیر جوانی بودن.

امروزه با پیشرفت علم راههای زیادی برای جوانسازی پوست و تاخیر در ایجاد چین وچروک در آن وجود دارد. اابته هنوز هیچ  روشی برای جلوگیری از سیر پیری کشف نشده است.

روشهای معمول

همیشه شنیده‌ایم که نیمی از زیبایی چهره را موهای زیبا تشکیل می‌دهد. علاقه به موی پرپشت و سالم آرزوی هر انسانیست و این مرد و زن ندارد. همه ما آرزو داریم که موهایی زیبا و براق داشته باشیم که زیبایی چهره‌مان را چند برابر کند. خیلی وقتهاست که آنقدر به موهایمان علاقه داریم با اینکه زبر و یا پر از موخوره است مایل به کوتاه کردنش نیستیم، تنها آرزوی داشتن موهای بلند کافی نیست، باید در حفظ و نگهداری آن نیز تلاش کنیم.

اولین ویژگی استفاده از اپیلاسیون ، این است که اپیلاسیون به صورت طبیعی رشد موهای زائد بدن را کُند میکند. اپیلاسیون کاملا موهای زائد را از ریشه جدا می کند، به همین دلیل فرآیند رشد دوباره آن ها را هفته ها به تاخیر می اندازد. در حالی که روشهای دیگر مانند استفاده از تیغ ، بعد از 2 تا 3 روز مجددا رشد خواهند کرد. این دلیل اصلی استفاده از اپیلاسیون در بین مردم دنیاست.

سالن زیبایی شیرینا ارائه دهنده تخصصی ترین و کاملترین خدمات تراپی مو در شهرک غرب تهران با بهترین مواد روز دنیا می باشد شامل: کراتینه صافی واحیا، اسموتینگ بوتاکس مو، ریباندینگ، المنت، اولاپلکس تراپی، پروتئین تراپی، آرژنین تراپی، رویال تراپی، ارگان تراپی، فست تراپی، ویتامینه و درمان ریزش، شوره و خارش تمام این موارد برای انواع مو: موی طبیعی، موی رنگ شده ، موی لایت شده، صافی و احیاء برای انواع موهای آسیب دیده بسته به نیاز موی مشتری همراه با مشاوره رایگان است کراتینه مو چیست ؟

صفحه‌ها