معرفی انواع مدل کاشت ابرو

معرفی انواع مدل کاشت ابرو

معرفی انواع مدل کاشت ابرو:

در مطالب زیر قصد داریم که تمامی آنچه درباره ی ابرو ها ضروری است و انواع مدل کاشت ابرو را برای شما شرح دهیم.

در تمامی دوره ها، از گذشته تا به امروز و حتی در آینده، ابرو ها تاثیر به سزا و مهمی در زیبایی چهره دارند. در برخورد با افراد اولین وجهه مشاهده شده از هر فردی، صورت آن فرد می باشد. باید دانست که داشتن ابرو هایی زیبا، متناسب با فرم و چهره هر شخص زیبایی آن فرد را دو چندان می کند. شرط داشتن ابرو هایی زیبا شامل توجه کردن و رعایت کردن چند مورد ریز ولی بسیار پر اهمیت می باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

با علم به این که چه مدل و چه نوع ابرویی متناسب با چه فرمی از صورت است، می توانید به چهره های خود زیبایی بالایی را هدیه دهید. یکی دیگر از عواملی که داشتن ابرو هایی مناسب را برای هر فرد به ارمغان می آورد، توجه به حالت چشم و هر آنچه که جلوه چشم ها به همراه دارد می باشد.

می دانیم که افراد شبیه به یکدیگر نیستند، پس نمی توان از تنها یک مدل ابرو برای همه استفاده کرد. برخی دارای صورت های کشیده و چشم هایی درشت هستند، برخی صورت های گرد و چشم هایی درشت، برخی صورت هایی مربعی و چشم هایی درشت و یا برخی صورت های لوزی مانند دارند. همانطور که در بالا اشاره شد توجه به درشتی یا ریزی چشم ها، فاصله آن ها با ابرو و فاصله ی چشم ها با یک دیگر به غیر از مدل و فرم صورت امری است مهم و ضروری که لازم است به آن ها توجه شود. به خصوص برای انواع مدل کاشت ابرو، دانستن اطلاعاتی در مورد فرم صورت بسیار مهم است که افراد باید به آن توجه کنند.

انواع مدل کاشت ابرو برای سلیقه های مدرن:

با به زبان آوردن و شنیدن کلمه کاشت، سوال های بسیار متفاوتی ممکن است پیش بیاید، که سعی می کنیم درباره تمامی پرسش های به وجود آمده اطلاعات دقیقی در اختیار شما قرار دهیم پس همراه ما باشید.درباره انواع مدل کاشت ابرو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که طبق تشخیص و نیاز خود به دنبال آن بروید و از آن استفاده کنید. کاشت ابرو در واقع یک نوعی از عمل های زیبایی و جراحی می باشد و لازمه ی به دست آوردن جواب دلخواه، انتخاب و داشتن دکتری متخصص و کار بلد می باشد. پس اولین نکته دقت به انتخاب فردی است که تبحر و تجربه کافی و البته تخصص بالایی درباره انواع مدل کاشت ابرو دارد، می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد انجام کار های زیبایی مثل داشتن انواع مدل کاشت ابرو را دارید، با مراجعه به وب سایت شیرینا بیوتی که توسط سرکار خانم شیرین بهرامی نیا مدیریت و اداره می شود، کار های زیبایی انجام شده توسط ایشان را مشاهده نمایید و برای دریافت خدمات به مرکز ایشان مراجعه کنید. تا با اطمینان تمام و کامل بتوانید ابرو های خود را به زیبایی هر چه تمام برسانید. یکی از مزایای مراجعه به سایت شیرینا بیوتی دریافت مشاوره رایگان، بی نقص و عالی درباره انواع مدل کاشت ابرو می باشد.

روش های انجام انواع مدل کاشت ابرو:

انجام کاشت ابرو، در واقع انجام عمل جراحی و پیوند دادن ابرو می باشد.

روش هایی برای انجام کاشت ابرو وجود دارد، که این روش ها کاملا طبیعی بوده و ظاهری مصنوعی به شما تحویل نمی دهند. که این دو روش انواع مدل کاشت ابرو عبارتند از روش FUT  و FIT.

در روش FUT اولین قدم، انتخاب موی مناسب برای پیوند می باشد که برای انجام این منظور اول به قسمت پشت گوش و یا پشت سر می روند و با ایجاد زخمی بسیار سطحی و برداشتن قسمت کوچکی از پوست آن محل و قرار دادن آن ها به زیر میکروسکوپ و مشاهده فولیکول آن ها، در صورت موافق و جور بودن همه عوامل عمل کاشت انجام می پذیرد. باید عنوان کرد و در نظر داشت، که زخم ایجاد شده کاملا سطحی بوده و طی چند روز از بین می رود و جای آن نمی ماند. در این دوره نقاهت بالاست و باید مراقبه ها به شکل جدی انجام شوند‌‌.

اما در روش FIT هیچ برشی، هر چند سطحی صورت نمی گیرد و با استفاده از پانچ هایی کوچک، فولیکول های پشت گوش و پشت سر را در زیر میکروسکوپ آزمایش می کنند. سپس با در نظر گرفتن تمام عوامل و در صورت مناسب بودن شرایط عمل، کاشت صورت می گیرد. حالت سومی وجود دارد که آن هم ممکن است، فرد مراجعه کننده نسبت به دو روش بالا مقاومت داشته و اصلا فولیکولی وجود نداشته باشد تا آزمایش هایی بر روی آن صورت پذیرد. در ادامه با ما باشید تا روش پیشنهادی برای این افراد را در اختیار شما قرار دهیم.

نکات پایانی در مورد انواع مدل کاشت ابرو:

برخی افراد هستند که نه بانک مو دارند و نه می توان به وسیله پانچ فولیکول های آن ها را مورد بررسی و آزمایش قرار داد. روش دیگری که برای این عزیزان در نظر گرفته می شود و هم چنین استفاده می شود، روش بیو فایبر می باشد. یعنی استفاده از فیبر های مصنوعی که مانند کاشت های طبیعی و روش های ذکر شده و معمول بالا می باشند.

باید بدانید و در نظر داشته باشید که عمل زیبایی ابرو، نیازمند دقت و حساسیت بالایی می باشد چرا ‌که تار مو های ابرو هنگام کاشت می توانند در هر جهتی رویش کنند و تنظیم زاویه مناسب را دچار بهم ریختگی کنند.

شما می توانید در خصوص داشتن و خواستن ابرو هایی پهن یا نازک با پزشک خود مشورت کنید و مشاوره های مخصوص خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که ابرو هایی پهن و طبیعی و همچنین با زاویه ای مناسب با فرم صورت شما، سن شما را کمتر و صورت شما را جوان تر نمایش می دهند. یکی از اساسی ترین‌ نکاتی که حائز اهمیت است، مراقبه و توجه های بالا بعد از عمل پیوند به ابرو می باشد. این مراقبت ها شامل استفاده های مداوم و پی در پی از انواع ویتامین ها و مکمل ها برای رشد سریع تر و منظم و یکپارچه تار های مو ابرو می باشد.

اگر بعد از انجام کاشت، مراقبت ها رعایت نشود ممکن است نتیجه دلخواهی دریافت نکنید و علاوه بر دلخواه نبودن نتیجه، این امکان وجود دارد که مجبور به پرداخت هزینه ای دو برابر از قبل برای ترمیم و درست کردن کار نیمه تمام خود باشید.