اپیلاسیون

برای زدودن موهای زائد روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از کارآمدترین آنها اپیلاسیون می باشد که به شرط استفاده از مواد مغذی و مرغوب سلامت و شفافیت پوست شما را نیز تضمین می نماید. در روش موزدایی اپیلاسیون ریشه موهای زائد از زیر لایه های بالایی پوست تحت تاثیر قرار گرفته و بدین ترتیب سرعت رشد موها به مراتب کاهش می یابد.

مشاهده بیشتر

خدمات عروس

پکیج عروس سالن زیبایی شیرینا بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اقتصادی ترین راه ممکن به عروس خانم های عزیز ارائه می دهد. مشاوره تخصصی برای انتخاب استایل و رنگ مو و سبک میکاپ با توجه به فرم صورت، سن وسال عروس و داماد و سلیقه شخصی  آنها انجام می گیرد.  پاکسازی پوست، گریم حرفه ای همراه با پوشش بهینه ایرادات پوستی نظیر آکنه و تیرگی های زیر چشم و مدل های مدرن شینیون همراه با خدمات رنگ و لایت مو با استفاده از با کیفیت ترین مواد آرایشی در پکیج عروس شیرین بهرامی نیا انجام می پذیرد.

مشاهده بیشتر

خدمات درمانی مو

تصور یک صورت زیبا با موهای نازیبا و بیمار می تواند بسیار سخت باشد، امروزه در سالن های زیبایی روش های بسیاری برای تغییرات ظاهری موها مورد استفاده قرار می گیرند که پایه همه آنها استفاده از مواد شیمیایی است که گاهی این مواد شیمیایی موجب آسیب دیدن موها و خشک و دهیدراته شدن آنها یا ایجاد عارضه موخوره می گردند بنابراین مراقبت های مو از جمله ویتامینه و کراتینه نمودن موها یکی از اعمال ضروری برای خانم ها محسوب می شود.

مشاهده بیشتر

خدمات زیبایی مو

موها در شکل ظاهری صورت افراد نقش بسیار مهمی دارند ازین رو روش های بسیار متفاوتی برای زیبایی بیشتر و ایجاد تغییرات مثبت در مو وجود دارد که بنا به سلیقه افراد مورد استفاده قرار می گیرند.  از جمله این روش ها رنگ و لایت موها، هایلایت و مش به روش های گوناگون و روش آمبره و زیرمجموعه های آن یعنی سامبره و بالیاژ مو است که امروزه بسیار مورد توجه میکاپ آرتیست ها مخصوصا در آرایش عروس قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر

خدمات ناخن

دست ها، پاها و ناخن های سالم و زیبا از جمله مواردی هستند که در زیبایی و آراستگی ظاهر شما بسیار تاثیرگذار هستند. به کمک روش های کاشت ناخن و روش های مانیکور و پدیکور هیچکس در حسرت ناخن های زیبا و سالم نخواهد بود. به جرات می توان گفت که طراحی ناخن ها و هماهنگی نوع طراحی با استایل، سن و سال و روحیات شما یکی از عوامل تاثیرگذار در مخاطب شما از لحاظ روانشناختی هستند که البته این تغییرات زیبا نیازمند رسیدگی و صرف وقت هستند و باید به صورت مرتب توسط افراد متخصص ترمیم شوند.

مشاهده بیشتر

اکستنشن مژه

چشم ها قطب اصلی زیبایی صورت هستند. چشم ها عمق عشق، نهایت احساسات و حرفهای ناگفته بسیاری را فریاد می زنند. از آنجا که مژه ها از قسمت های اصلی چشم ها به شمار می روند که در ظاهر چشم ها بسیار موثر می باشند، مراقبت از آنها به اندازه  مراقبت از موها حائز اهمیت است. امروزه علاوه بر ریمل ها روش های دیگری نیز برای زیباسازی مژه ها از جمله لیفت و لمینیت و اکستنشن مورد استفاده قرار می گیرند که تاثیر بسیار بیشتری در حس خوب زیبایی دارند.

مشاهده بیشتر

میک آپ

زیبایی در وجود همه انسان ها وجود دارد و هنر شکوفایی این گنج نهفته در گرو شناخت اصول زیباشناسی است. موها از جمله مواردی هستند که تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر افراد دارند ولی این موضوع بدین معنا نیست که تنها موهای بلند، زیبا هستند بلکه کوتاهی موها به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن شکل هندسی صورت و استفاده از روش های مدرن از جمله انواع کوپ ها می تواند صورت شما را بسیار جذاب و دلفریب بسازد.

مشاهده بیشتر

آرایش و شینیون غیر عروس

زیبایی صورت و موهای شما مخصوص به زمان و مکان خاصی نیست. احساس خوب زیبایی  در احساس اعتماد به نفس شما تاثیر مستقیم دارد اما گاهی اقتضای میهمانی ها و بعضی مراسم ها در این است که بیش از یک روز معمولی به ظاهر خود اهمیت بدهید. میکاپ های لایت، شاینی و مات، شینیون های باز و بسته و براشینگ موها نسخه جذاب تر، زیباتر و خوشحالتری از شما را در نگاه دیگران منتشر می کنند.

مشاهده بیشتر